Bitininkystės muziejus

Bitininkystės muziejaus įkūrėjo Broniaus Kazlo sumanymas skulptūromis ir erdviniais objektais etnokultūrinėje plotmėje pristatyti bičių ir bitininkystės pasaulį yra unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir pasauliniame kontekste. Išskirtinumą lemia galimybės – trys viename! Unikali gamta ir jos daug, dešimt edukacinių programų, susijusių su bitininkyste ir bičių produktais, nauja interaktyvi ekspozicija 5 pastatuose su 4 ha teritorija, pritaikyta aktyviam poilsiui ir bendravimui.

Įžengę pro muziejaus vartus leiskite bitininkystės pasauliui jus įtraukti. Atsivers nepakartojama pažintis – per edukacinių programų patyriminę veiklą, per gamtos ir bičių produktų kvapų terapiją hamakuose, per istorines žinias apie bitininkavimą, per bičiulišką bendravimą muziejaus pavėsinėse ...  Sužinosite apie bites, žmones, augalus, medų ir kitus stebuklus.  Patirkite vienovę su tuo, kas supa, žydi, dūzgia, kas daro gyvenimą saldų, pilną gyvybės. 

Edukacinės programos

Muziejus lankytojus priima nuo gegužės 4 iki rugsėjo 30 dienos antradieniais – sekmadieniais nuo 10 val. iki 18 val. Poilsio diena – pirmadienis.

Ekskursija su ekskursijų vadovo paslauga (lietuvių, rusų, anglų kalbomis) užsakoma ne vėliau kaip prieš 3–4 dienas.

Žiemos sezono metu priimamos grupės, tik iš anksto užsisakę ekskursiją po muziejų.

Lankymo bilietus galima įsigyti muziejuje atsiskaitant grynaisiais pinigais arba internetu platformoje „Tiketa“: 

https://tiketa.lt/LT/bitininkystes_muziejus_25147

Muziejaus ekspozicijos lankymas suaugusiesiems – 4 €

Moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems – 2 €

Ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai.

Šeimos bilietas – 10 € (šeimai iki 6 asmenų, kur vienas arba du suaugusieji ir vaikai iki 18 metų)

Ekskursijos lietuvių ar užsienio kalba kaina grupei iki 10 asmenų – 20 €, arba 2 € asmeniui, kai grupė didesnė nei 10 asmenų.   

Edukacijos užsakomos iš anksto. Būtina! Apie pasikeitimus muziejaus darbuotojus informuoti ne vėliau kaip prieš savaitę iki atvykimo dienos.

Muziejaus adresas:

Pabalių g. 3, Stripeikių k., Ignalinos r.

Tel. +370 686 12105

El. paštas: [email protected]